STRATILI STE HESLO?

Informácie pre zákazníkov

V internetovom obchode TrendyVeci.sk môžete za tovar zaplatiť nasledovným spôsobom:

Dobierkou - Vaša objednávka je zaslaná Slovenskou poštou, kuriérom GLS na vami zadanú adresu, alebo službou Packeta a tovar zaplatíte až pri jej prevzatí. Poplatok za platbu dobierkou je 1 €.

Platba vopred na účet - Vaša objednávka je zaslaná Slovenskou poštou, kuriérom GLS na vami zadanú adresu, alebo službou Packeta (Zásielkovňa) až potom, ako obdržíme peniaze za vašu objednávku. Pri platbe vopred na účet je poplatok 0,00€.

Zásielky expedujeme:

Slovenskou poštou (2. trieda) - listovou zásielkou. Cena dopravného je 2,10 €. Cena za dopravu je vždy účtovaná za celú objednávku bez ohľadu na to, koľko položiek obsahuje. Uvedená cena poštovného je platná v rámci doručenia na územie Slovenska.

Slovenskou poštou (1. trieda) - listovou zásielkou. Cena dopravného je 2,70 €. Cena za dopravu je vždy účtovaná za celú objednávku bez ohľadu na to, koľko položiek obsahuje. Uvedená cena poštovného je platná v rámci doručenia na územie Slovenska.

Kuriérom GLS. Cena dopravného je 3,50 €. Cena za dopravu je vždy účtovaná za celú objednávku bez ohľadu na to, koľko položiek obsahuje. Uvedená cena poštovného je platná v rámci doručenia na územie Slovenska.

Packeta na výdajné miesto. Cena dopravného je 3,50 €. Cena za dopravu je vždy účtovaná za celú objednávku bez ohľadu na to, koľko položiek obsahuje. Uvedená cena poštovného je platná v rámci doručenia na územie Slovenska.

Pokiaľ nie je pri konkrétnom výrobku uvedené inak záručná doba je 24 mesiacov, a začína plynúť odo dňa prevzatia tovaru spotrebiteľom.

Postup pri uplatnení reklamácie:

  1. Vytlačte si a vyplňte reklamačný formulár a priložte ho k reklamovanému tovaru.
  2. Tovar starostlivo zabaľte tak, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy.
  3. Balík zašlite na adresu: CoolFactory, s.r.o., Štefánikova 52, Nitra 949 01, Slovenský republika (najlepšie do vlastných rúk).
  4. Po prezretí tovaru určíme spôsob vybavenia reklamácie. V prípade potreby, zašleme tovar na odborné posúdenie autorizovanej osobe.

Spotrebiteľ má právo odstúpiť od zmluvy o kúpe tovaru do 14 dní od prevzatia tovaru bez udania dôvodu.

Postup pri vrátení tovaru:

  1. Vytlačte si a vyplňte formulár pre vrátenie tovaru a priložte ho k reklamovanému tovaru.
  2. Tovar starostlivo zabaľte tak, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy.
  3. Balík zašlite na adresu: CoolFactory, s.r.o., Štefánikova 52, Nitra 949 01, Slovenský republika (najlepšie do vlastných rúk) Nezasielajte nám tovar dobierkou! Tovar, ktorý nám zašlete dobierkou neprevezmeme a vráti sa vám späť!
  4. V prípade, že sme prijali tovar, ktorý bol v neporušenom stave (nenosený, v pôvodnom balení a s visačkami pokiaľ ich tovar mal) peniaze vám budú prevedené na vami uvedený účet v lehote 14 dní.

Upozornenie:

Spotrebiteľ má právo po prevzatí tovar rozbaliť a odskúšať obdobným spôsobom ako pri nákupe v klasickom kamennom obchode. Odskúšať však neznamená začať tovar používať a po niekoľkých dňoch vrátiť predávajúcemu.

Spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený.

Spotrebiteľ nemôže vrátiť náušnice, ktoré boli uzavreté v ochrannom obale a tento obal bol po dodaní porušený.

Ak spotrebiteľ odstúpi od zmluvy len z časti, t.j. vráti len časť tovaru z celkovej objednávky a týmto vrátením klesne hodnota objednaného tovaru pod stanovenú sumu, na základe ktorej bola poskytnutá zľava na dopravu je spotrebiteľ povinný dodatočne uhradiť náklady na dopravu.

1. Právo na odstúpenie od zmluvy

Máte právo odstúpiť od tejto zmluvy bez uvedenia dôvodu v lehote 14 dní. Lehota na odstúpenie od zmluvy uplynie po 14 dňoch odo dňa keď vy alebo vami určená tretia osoba s výnimkou dopravcu prevezmete tovar. Pri uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy nás informujte o svojom rozhodnutí odstúpiť od tejto zmluvy jednoznačným vyhlásením (napríklad listom zaslaným poštou, alebo e-mailom) na adresu: CoolFactory, s.r.o., Štefánikova 52, 949 01 Nitra alebo mailom na adresu info@trendyveci.sk. Na tento účel môžete použiť formulár   na odstúpenie od zmluvy, ktorý nájdete nižšie. Lehota na odstúpenie od zmluvy je zachovaná, ak zašlete oznámenie o uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy pred tým, ako uplynie lehota na odstúpenie od zmluvy.

2. Dôsledky odstúpenia od zmluvy

Po odstúpení od zmluvy vám vrátime všetky platby, ktoré ste uhradili v súvislosti s uzavretím zmluvy, najmä kúpnu cenu vrátane nákladov na doručenie tovaru k vám. To sa nevzťahuje na dodatočné náklady, ak ste si zvolili iný druh doručenia, ako je najlacnejší bežný spôsob doručenia, ktorý ponúkame. Platby vám budú vrátené bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy, nie však skôr, ako nám tovar bude vrátený, resp. kým nám nepreukážete zaslanie tovaru. Úhrada bude uskutočnená rovnakým spôsobom, aký ste použili pri vašej platbe, ak ste výslovne nesúhlasili s iným spôsobom platby, a to bez účtovania akýchkoľvek ďalších poplatkov. Platba za zakúpený tovar vám bude uhradená až po doručení vráteného tovaru späť na našu adresu alebo po predložení dokladu preukazujúceho zaslanie tovaru späť podľa toho - čo nastane skôr. Zašlite nám tovar späť na adresu: CoolFactory, s.r.o., Hodžova 3, 949 01 Nitra, najneskôr do 14 dní odo dňa vrátenia tovaru. Lehota sa považuje za zachovanú, ak tovar odošlete späť pred uplynutím 14-dňovej lehoty. Priame náklady na vrátenie tovaru znášate vy. Zodpovedáte iba za akékoľvek zníženie hodnoty tovaru v dôsledku zaobchádzania s ním iným spôsobom, než aký je potrebný na zistenie povahy, vlastností a funkčnosti tovaru.

Inšpektorát SOI pre Nitriansky kraj
Staničná 9, P. O. BOX 49A, 950 50 Nitra 1
tel. č.: 037/7720 001 , 037/7720 034
fax č.: 037/ 7720 024
Priama linka na podávanie podnetov, sťažností, návrhov a žiadostí

FAQ - Často kladené otázky

Samozrejme áno. V internetovom eshope TrendyVeci.sk môžete nakupovať aj bez registrácie. Prichádzate tak ale o rôzne výhody, ktoré majú len registrovaný zákazníci.

Cena dopravného je:

Slovenskou poštou (2. trieda) - listovou zásielkou. Cena dopravného je 2,10 €. Cena za dopravu je vždy účtovaná za celú objednávku bez ohľadu na to, koľko položiek obsahuje. Uvedená cena poštovného je platná v rámci doručenia na územie Slovenska.

Slovenskou poštou (1. trieda) - listovou zásielkou. Cena dopravného je 2,70 €. Cena za dopravu je vždy účtovaná za celú objednávku bez ohľadu na to, koľko položiek obsahuje. Uvedená cena poštovného je platná v rámci doručenia na územie Slovenska.

Kuriérom GLS. Cena dopravného je 3,50 €. Cena za dopravu je vždy účtovaná za celú objednávku bez ohľadu na to, koľko položiek obsahuje. Uvedená cena poštovného je platná v rámci doručenia na územie Slovenska.

Packeta na výdajné miesto. Cena dopravného je 3,50 €. Cena za dopravu je vždy účtovaná za celú objednávku bez ohľadu na to, koľko položiek obsahuje. Uvedená cena poštovného je platná v rámci doručenia na územie Slovenska.

Cena dobierky je účtovaná vo výške 1 € (pre akúkoľvek zvolenú dopravu).

Pri platbe vopred (platba vopred na účet) nie je účtovaný žiaden poplatok a zaplatíte len za dopravu.

Dopravu zadarmo (Slovenskou poštou) získate pri nákupe na TrendyVeci.sk v minimálnej hodnote 10 € (vrátane). Doprava zadarmo Slovenskou poštou nad 10 € platí stále a pre každého (registrovaného, aj neregistrovaného zákazníka)

Dopravu zadarmo (Kuriérom GLS) získate pri nákupe na TrendyVeci.sk v minimálnej hodnote 40 € (vrátane). Doprava zadarmo kuriérom GLS nad 40 € platí stále a pre každého (registrovaného, aj neregistrovaného zákazníka)

Upozornenie: doprava zadarmo (Slovenskou poštou a kuriérom GLS) platí len pre zásielky doručované na území Slovenskej republiky!

Celý sortiment tovaru máme skladom a vieme 100% garantovať jeho dostupnosť. Tovar objednaný počas pracovného dňa do 12:00 zvyčajne expedujeme ešte v ten istý deň. Jeho doručenie k vám domov od odoslania trvá zvyčajne 1-5 dní (podľa zvoleného druhu dopravy).

Tovar je možné prevziať cez víkend len vo výdajniach Packeta - podľa ich otváracej doby. Tovar zaslaný cez Slovenskú poštu a kuriéra GLS nie je možné doručiť cez víkend.

Osobný odber je možný po telefonickej dohode na adrese: Štefánikova 52, Nitra.

Vašu objednávku môžete zrušiť telefonicky na zákazníckej linke 0940/757 458 alebo e-mailom na adrese info@trendyveci.sk

Zákaznícka linka 0940/757 458 internetového obchodu TrendyVeci.sk vám je dostupná každý pracovný deň od 9:00 do 17:00. Mimo týchto hodín nás prosím kontaktujte mailom. O nedostupnosti našej linky napr. počas dovolenky budete informovaní na našich stránkach.

HORE